Coraz więcej osób i firm decyduje się na długoterminowy wynajem

Zakup auta za środki własne lub pochodzące z bankowego kredytu albo leasing to obecnie nie jedyne możliwości korzystania z samochodu do celów prywatnych lub przez przedsiębiorców. Atrakcyjną alternatywą dla wszystkich tych form jest wynajem aut.

Na jaki czas można wynająć samochód?

Firmy, których specjalnością jest wynajem aut oferują możliwość zawarcia umowy na bardzo różny czas. Proponują zarówno krótkoterminowy wynajem aut, jak i długoterminowy. Wynajem długoterminowy aut cieszy się rosnącą popularnością. Umożliwia on korzystanie z samochodu przez okres od dwudziestu czterech do nawet trzydziestu sześciu miesięcy. Osoby, które zdecydują się na wynajem długoterminowy aut mają do wyboru mnóstwo modeli samochodów osobowych najbardziej popularnych marek.

Klienci, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy aut mogą wpłacić opłatę wstępną, dzięki czemu ich miesięczna rata będzie niższa. Wniesienie tej opłaty nie jest jednak warunkiem koniecznym do tego, aby najem długoterminowy mógł zostać sfinalizowany.

Czy długoterminowy najem samochodu się opłaca?

Najem długoterminowy jest opcją naprawdę korzystną. Najem długoterminowy szczególnie wiele korzyści przynosi przedsiębiorcom, które comiesięczną ratą mogą wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Co ważne, z auta na abonament można korzystać nie martwiąc się o jego naprawy. Mogą one zostać doliczone do ponoszonej co miesiąc raty.

Auta na abonament to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które nie są zainteresowane zakupem auta na własność czy leasingiem.