Trelleborg – poznaj zalety portu promowego w Szwecji

Trelleborg port to port promowy w Szwecji cieszący się opinią jednego z największych o takim charakterze w całej Skandynawii. Kojarzymy go przede wszystkim z miejscem, do którego dopływają promy z Polski, warto jednak pamiętać o tym, że promowy port w Szwecji przyjmuje również promy z Niemiec oraz te, które płyną do wielu innych państw basenu Morza Bałtyckiego. Port promowy w Szwecji Trelleborg to także jedno z najlepszych połączeń z Niemiec do Szwecji. Nie bez przyczyny Trelleborg prom adres jest opisywany często jako jeden z najłatwiejszych szlaków, którymi ze Skandynawii można się dostać na kontynent.

Kiedy skorzystać z portu promowego w Szwecji

Możliwości Trelleborgu jako portu promowego w Szwecji są ogromne, nic więc dziwnego, że jest on atrakcyjny zarówno z perspektywy klientów indywidualnych, jak i firm o różnorodnym profilu. Na pierwszy plan wysuwa się to, że trudno o lepszą bazę, gdy mamy w planie podróż po Skandynawii. Na tym jednak nie kończą się jego zalety. Port obsługujący ponad dwa miliony pasażerów rocznie jest też otwarty dla firm organizujących wymianę handlową i świadczących usługi dostawcze.

Połączenie z Polską nie tylko dla turystów

Trelleborg to port promowy w Szwecji, z którego istnieje bezpośrednie połączenie ze Świnoujściem. Taka opcja dotarcia do Polski jest nie tylko najszybsza, ale i najwygodniejsza. Regularność i duże bezpieczeństwo połączeń promowych sprawiają, że wydają się one atrakcyjne nie tylko z perspektywy turystów. Wspomniane połączenia przypadają do gustu także klientom biznesowym oraz osobom, które z innych przyczyn muszą często przemieszczać się między Szwecją a Polską. Bilety na prom zwykle zamawiane sa online, choć można dokonać ich zakupu także na terminalu promowym.