Sofy – ponadczasowe rozwiązanie

Sofy od Etap Sofa są różne – mogą one być osadzone na krótkich, jak i długich nóżkach, posiadać podłokietniki lub też nie. Poszczególne modele zaprojektowane zostały w duchu konkretnych stylów, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie wyjątkową sofę tapicerowaną Etap Sofa. Dobrze z nią komponują się meble modułowe.

Etap Sofa – wyjątkowe i ponadczasowe sofy

Kupując sofy Etap Sofa można mieć pewność, że otrzyma się wytrzymałe meble. W zależności od konstrukcji oraz modelu skrywają one liczne udogodnienia, takie jak:

  • skrzynie na pościel, poszewki, koce i nie tylko,
  • regulowane zagłówki, których poziom nachylenia można dopasować do własnych potrzeb.

Niektóre sofy tapicerowane Etap Sofa są również na tyle głębokie, że okazjonalnie można na nich spać – bez konieczność rozkładania mebla. Z pewnością jest to wygodniejsza alternatywa względem tradycyjnych, nadmuchiwanych materacy.

Sofy tapicerowane – wiele designerskich odsłon

Bez wątpienia oferowane przez na sofy tapicerowane Etap Sofa znajdą swoje miejsce w wielu aranżacjach. Jest tak dlatego, że odpowiadają one najpopularniejszym stylom, wśród których należy wymienić:

  • skandynawski – w tej odsłonie sofy Etap Sofa są zazwyczaj wsparte na długich nóżkach, które podkreślają ich lekkości. Meble w tym wydaniu nie posiadają wielu zdobień, chociaż co jakiś czas (na oparciu lub z boku) można dostrzec na nich subtelne pikowania a także przeszycia. Zazwyczaj skandynawskie sofy Etap Sofa mają kolor szary lub biały,
  • nowoczesny, minimalistyczny – w tej kategorii znajdują się wszystkie sofy Etap Sofa, które zaprojektowane zostały w duchu geometrycznych kształtów, na których próżno szukać dodatkowych zdobień,
  • glamour – przestrzeń w stylu glamour musi błyszczeć. Aby podkreślić jej charakter warto w salonie ustawić sofy Etap Sofa, które mają liczne pikowania, finezyjne kształt, a przy tym wyraziste kolory. Jako sklep meblowy online zachęcamy do tego, aby bliżej się im przyjrzeć.