Prowadzisz firmę transportową? Zainwestuj w naczepę używaną

Jeżeli prowadzisz firmę handlową, zajmujesz się dystrybucją towarów na szeroką skalę, a także transport leży po twojej stronie, koniecznie sprawdź ofertę na używane naczepy ciężarowe, dzięki którym możesz zaoszczędzić i wyposażyć swoją firmę we właściwy sprzęt transportowy. W zależności od tego w jakich warunkach musi być przewożony towar, możesz nabyć firankę, chłodnię bądź furgon, a każda z tych naczep spełnia inne zadanie.

Do czego służą naczepy firanki?

Dość dziwna nazwa dla naczepy Poznań, jaką jest firanka, to naczepa w której można w sposób szybki i łatwy dostać się do towaru znajdującego się w każdym miejscu naczepy. Tego rodzaju naczepy używane Poznań najlepsze są dla firm, które transportują swój towar w różne miejsca, a w każdym z nich mają do załadowania i rozładowania towar, dlatego bezpośredni dostęp do niego to wyjątkowo istotna kwestia logistyczna. Dzięki firanie możesz ją dowolnie zsuwać i nasuwać, a sam towar jest zabezpieczony specjalnie do tego celu przystosowanymi pasami.

Naczepa chłodnia do przewożenia żywności

Doskonale wiemy, że najtrudniejsza do transportowania jest żywność. Właśnie w tym celu powstały naczepy siodłowe typu chłodnia, w których można utrzymać temperaturę nawet do minus 30 stopni, dzięki czemu mamy gwarancję, że z żywnością nic się nie stanie podczas całego transportu. Nawet otwieranie i zamykanie naczepy nie wpłynie na obniżenie temperatury w naczepie, gdzie muszą panować właściwe warunki do przewożenia danego typu żywności.

W chłodni przewożone są także leki oraz niektóre produkty chemiczne, które do właściwego przechowywania potrzebują niższych temperatur. Chłodnia posiada w sobie agregat chłodniczy i dzięki temu może zostać zachowana właściwa temperatura w środku.