Oprawy do oświetlenia awaryjnego

W różnych budynkach użyteczności publicznej takich jak biura, sklepy, hotele, szkoły, kina czy urzędy koniecznym elementem jest oświetlenie LED, które wskazuje ścieżki ewakuacji. Dzięki nim możliwe jest znalezienie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w sytuacji zagrożenia. Żeby jednak takie znaki działały bez zarzutu, konieczne są odpowiednio dobrane oprawy awaryjne.

Niezawodność opraw awaryjnych

Oprawy awaryjne do oświetlenia LED są elementem, na który na co dzień nie zwracamy w ogóle uwagi. A jednak w obliczu zagrożenia ich rola jest nie do przecenienia. To właśnie one mogą przyczynić się nawet do uratowania życia w przypadku, gdy w budynku dzieje się coś złego np. wybucha pożar.

To coś więcej niż zwykłe oprawy przemysłowe. Oprawy awaryjne muszą być niezawodne w każdych warunkach, nawet jeśli dojdzie do zaniku zasilania zwykłego oświetlenia, w trudnych warunkach, czy w bardzo niskich lub wysokich temperaturach. 

Sprawdzony producent opraw

Oświetlenie awaryjne musi pochodzić od sprawdzonego dostawcy, aby mieć gwarancję, że spełni swoją rolę i będzie pomocne podczas ewakuacji z budynku. Godny zaufania producent oświetlenia ma wieloletnie doświadczenie. W swojej ofercie ma szeroki wybór oświetlenia awaryjnego, w tym niezawodne oprawy LED, które nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale dodatkowo też są energooszczędne, co pozwala zmniejszyć ogólne koszty eksploatacji budynku. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.