Na czym polegają zadania generalnego wykonawcy?

Zaprojektowanie i wybudowanie ,każdego budynku oznacza dużą odpowiedzialność. Powodzenie inwestycji zależy od wielu czynników. Kluczowa jest wiedza i doświadczenie osób, którzy ją realizują. Generalny wykonawca czuwa nad każdym etapem budowy.

Jakie prace wykonuje?

Generalny wykonawca to firma, która świadczy kompleksowe usługi budowlane. Na zlecenie inwestora generalny wykonawca może wykonać każdy etap związany z budową, począwszy od wykonania projektu budynku, przez wmurowanie kamienia węgielnego aż do prace wykończeniowe. Generalny wykonawca inwestycji zawsze prowadzi budowę na podstawie umowy zawartej z inwestorem. Należy podkreślić, że generalny wykonawca inwestycji dba o to, aby wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z planem i obowiązującymi przepisami prawa. Generalny wykonawca inwestycji, który jest godny zaufania koordynuje wszystkie prace, które wykonywane są na danym placu budowy.

Dlaczego warto zatrudnić generalnego wykonawcę?

Zatrudnienie generalnego wykonawcy inwestycji dla inwestora jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Wszystkie prace związane z budową danego obiektu zostaną bowiem wykonane przez jedną firmę. Dobry generalny wykonawca budowlany zapewnia inwestorowi merytoryczne wsparcie. Pracownicy, których zatrudnia sprawdzony wykonawca budowlany mają dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. To gwarancja terminowego zakończenia inwestycji. Rzetelny generalny wykonawca budowlany sprawuje nadzór nad całym projektem tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego inwestora.